On-line webkamera pro členy klubu KLM Brno

Obraz z kamery, která je umístěna na modelářském letišti KLM Brno v Syrovicích, lze sledovat v internetovém prohlížeči Internet Explorer (jiné prohlížeče nejsou podporovány). Odkaz kliknutím na obrázek výše nebo do příkazového řádku internetového prohlížeče Internet Explorer napište IP adresu 77.240.181.198. Je třeba potvrdit instalaci doplňku ActiveX. Jméno a heslo zašle webmaster e-mailem (určeno jen pro členy klubu KLM Brno). Uživatelské prostředí je vidět výše. Po přihlášení je třeba kliknout myší na hlavní obrazovku, dole vybrat pohled na více kamer a kliknutím vybrat kameru číslo 6. Prosíme, nepokoušejte se ve webowém prostředí kamery něco konfigurovat (beztak to nejde), vše je určeno jen pro sledování živého obrazu z letiště. V novém MS Internet Exploreru 11 je pro funkční zobrazení třeba: nástroje - nastavení kompatibilního zobrazení - přidat tento web a přidat 77.240.181.198.

Obraz z kamery lze sledovat také v prohlížeči Mozilla Firefox. Nejprve je třeba přes Nástroje - Správce doplňků nainstalovat IE Tab plugin. Poté již stačí najet na odkaz s kamerou myší - pravé tlačítko - Open Link in IE Tab.

Obraz z kamery lze sledovat také na mobilním telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android. V centru stahování aplikací Google Play si stáhněte a nainstalujte aplikaci SuperLivePro. Jako server zadejte IP adresu 77.240.181.198. Jméno a heslo jsou stejná jako ve webovém prohlížeči. Klikněte na Live a posouváním přepněte na kameru č. 6 (CH6).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2006-22 Pavel Šíma